گل های مناسب ماشین عروس
در ادامه قصد داریم گل های مناسب برای تزیین ماشین عروس را برایتان عنوان کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید.استفاده از گل و شاخ و برگ از المان های اصلی طراحی گل برای ماشین عروس است.استفاده از گل سبب می شود که ماشین عروس ظاهری به همراه هارمونی داشته باشد.خودرو جسمی سرد و ماشینی می باشد.به ویژه اگر گل ها با رنگی خاص ست شده باشد.همین طور گل سبب می شود تا خودرو که جسمی سرد و ماشینی است، به شکل و شمایلی زیبا دست یابد.با توجه به اینکه انواع گل عروس به شکل دسته، حلقه و دسته گل های کوچک است، بیشتر گل فروشی ها می توانند کار تزیین ماشین عرس را انجام دهند.
انواع متنوع گل
در ارتباط با گل های مورد استفاده در آراستن ماشین عروس به مواردی خواهیم پرداخت.در ادامه شادیتو شما عزیزان را راهنمایی خواهد کرد.
گل های مقاوم
تزیینات ماشین عروس بایستی در برایر شرایط آب و هوایی، باد، حرکت خودرو و گرمای تولید شده به وسیله ی خودرو،مقاوم باشد.گل ها و شاخ و برگی که ساقه های چوبی دارند انتخاب مناسبی برای ماشین عروس هستند.
برگ های گیاه راسکوس، برگ های گیاه مونسترا،برگ های بلند و کوردیلین،گل ارکیده و گل رز، گل ادریس انواعی از گل ها با شاخ و برگ های مناسب برای ماشین عروس می باشد.
گل های وحشی
برای گل آرایی ماشین عروس می توان از گل های وحشی نیز کمک گرفت.چرا که عمدتا استفاده و بهره گیری از شاخ وبرگ در تزیینات ماشین عروس سبب می شود که گل ها بیشتر به چشمتان بیایند.
ترکیب گل ها
می توانید از گل های مختلف کنار هم استفاده نمایید.برای نمونه می توانید گل رز را با گل ارکیده و شاخ و برگ به کار ببرید.رزهای کرم و صورتی به عنوان رنگ های اصلی و ارکیده های سفید و صورتی برای پر کردن جاهای خالی مورد استفاده قرار می گیرد.
ترکیبی از گل میخک، گل گچ دوست و رز سفید هم انتخاب مناسبی است.این گل ها در تزیین ماشین عتیقه بسیار زیبا بوده و می توان آن را با روبانی هم رنگ خودرو ببندید.رنگ های متضاد نیز مناسب است.
رنگ گل ها
در صورتی که رنگ ماشینتان روشن است توصیه می کنیم گل های با رنگ های قرمز، طلایی، آبی و سبز را انتخاب نمایید.ولی در صورتی که رنگ خودریتان تیره است، رنگ های روشن تر ظاهری زیباتر و لطیف تر به ماشینتان می بخشد.
گل های قرمز رنگ شامل: پوینستیا،کوکب و جبرا می باشد.
صورتی شامل گل میخک و سوسن و رز و گل صد تومانی و لاله می باشد.
گل های سفید شامل: گل گاردنیا، رز،ارکیده ویاسمن و گل نخود شیرین و کاملیا و گل حسرت می باشد.
گل های زرد شامل: فیرزیا، گل آفتابگردان و سوسن و نرگس و لاله و جربرا می باشد.
گل های ارغوانی شامل: گل یاس، زنبق،استخدوس،ادریس و شقایق می باشد.

آموزش ها

آرايشگاهتکنولوژیدامادسئوعروسيماشين عروسنامزدي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *